Wyślij wiadomość
Do domu >

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. Profil przedsiębiorstwa

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Szczegóły firmy

Główny rynek:

Ameryka Północna , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent , Eksporter

Marki:

na zawsze

Ilość pracowników:

100~200

Rok założenia:

2004

Eksport szt.:

60% - 70%

obsługiwanych klientów

500

Wprowadzenie

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co., Ltd. została założona w 2004 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 35 milionów RMB i jest własnością Sichuan Forever Investment Holding Group Co., Ltd. Firma jest przedsiębiorstwem high-tech od wojska do cywila specjalizuje się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji i sprzedaży sprzętu intelektualnego oraz projektowaniu procesów technologii separacji w projektach inżynierii chemicznej, a także generalnym wykonawstwie.

 

Dzięki nowej technologii separacji byliśmy w stanie przeprowadzić badania i rozwój technologii tworzenia separacji ciekłych mieszanin, takich jak destylacja molekularna, odparowywanie opadającego filmu, wysokowydajna rektyfikacja, odparowywanie wieloefektowe, destylacja MVR, destylacja supergrawitacyjna i membrana odparowująca / destylacja folii itp. W międzyczasie z powodzeniem opracowaliśmy pakiet do tworzenia procesów i zintegrowane rozwiązania aplikacji przemysłowych z zastrzeżonymi prawami patentowymi, w sekcjach takich jak regeneracja cieczy do usuwania paneli LCD, destylacja z wodnym roztworem izopropanolu, destylacja z wodnym roztworem metanolu, regeneracja odpadowego oleju mineralnego, rafinacja wosku Fischera-Tropscha, rafinacja estrów etylowych oleju rybiego, nieszkodliwe oczyszczanie wysokotoksycznych ścieków organicznych i produkcja biodiesla.

 

Stosujemy tradycję z naszej przeszłości jako przedsiębiorstwa wojskowego i jest to zasada „uczyń doskonałość doskonalszą”.Ponadto dzięki zaawansowanym i niezawodnym systemom kontroli jakości produkcji oraz wysoko kompetentnym zespołom kadrowym, a także bogatemu doświadczeniu w zakresie zastosowań przemysłowych i realizacji projektów inżynierskich, jesteśmy w stanie zaoferować szereg produktów i usług objętych własnymi prawami patentowymi.Obejmują one rdzeń / główny sprzęt, urządzenie laboratoryjne, kompletny zestaw urządzeń projektowych i instalację pod klucz, która może być szeroko stosowana do usuwania i regeneracji rozpuszczalników odpadów elektronicznych, kompleksowego wykorzystania odpadowego oleju mineralnego oraz separacji i rafinacji materiałów itp.

Chiny Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

Usługa

Jest to przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji i sprzedaży inteligentnego sprzętu do separacji, projektowaniu procesów i generalnym wykonawstwie projektów inżynierii separacji.

Historia

historia rozwoju

 

Firma została założona w marcu 2004 roku z kapitałem zakładowym 500000 RMB

 

W marcu 2006 r. kapitał zakładowy spółki wzrósł do 2 mln RMB

 

W marcu 2009 r. kapitał zakładowy spółki został podwyższony do 6 mln RMB

 

W maju 2017 r. firma wdrożyła reformę własności mieszanych, uruchomiła program motywacyjny oraz podwyższyła kapitał zakładowy do 18,9 mln RMB

 

W marcu 2017 roku firma przekształciła i unowocześniła swoją działalność, weszła w dziedzinę recyklingu płynnych odpadów elektronicznych i podjęła się projektu Chongqing Huike recyklingu płynów odpędowych EPC

 

W czerwcu 2018 r. firma podjęła się realizacji projektu „demonstracja przemysłowa technologii recyklingu płynnych odpadów elektronicznych” Krajowej Komisji Rozwoju i Reform

 

W sierpniu 2018 r. kapitał zakładowy spółki wzrósł do 35 mln RMB

 

Nasz zespół

Jako przedsiębiorstwo high-tech rozwijające się w branży integracyjnej od ponad 30 lat, od momentu powstania firma przywiązuje dużą wagę do badań i rozwoju oraz innowacji, stale przeprowadza zmiany technologiczne i innowacje procesowe oraz coroczne inwestycje w badania i D odpowiada za ponad 30% zysku netto firmy. Obecnie zbudowano ponad 200 metrów kwadratowych eksperymentalnego centrum badawczo-rozwojowego, a także ośrodki eksperymentalne, takie jak „laboratorium ciągłej kliszy + krótkiej pary ciągłej”, „laboratorium przerywanej kliszy + krótkiej pary” i „laboratorium destylacji ciągłej / przerywanej”. przyjęty.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny Zakładów Chemicznych Sprzedawca. 2021-2024 Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. . Wszelkie prawa zastrzeżone.